Hakkımızda

1982 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan ve dik milli kuyu pompaları üretimiyle serüvenine başlamış olan Göksan Pompa Anonim Şirketi ; bugün hem ülkenin önde gelen imalatçılarından biri hem de kırkı aşkın ülkeye ihracat yaparak ülkesinde katma değer yaratan firma olarak, idari ve teknik deneyimi ile tasarım, imalat, test ve Ar-Ge faaliyetlerini hızla ve başarıyla sürdürerek büyümeye devam etmektedir.

Suyun ve enerjinin etkin kullanılması ve böylelikle yaşam kaynaklarının korunması, geleceğe sahip çıkılması ilkesiyle endüstriyel standardları takip ve tatbik ederek faaliyetlerini sürdürmekte; çağdaş bir hizmet anlayışı ile tescilli SEP markalı ürünlerini Türkiye ve Dünya pazarlarına sunmaktadır.

neden bizi seçmelisiniz
misyon & vizyon

Uzun yıllardır edindiğimiz sektör birikimimiz ve gelecek vizyonumuz ile daima daha ileri diyor; teknolojimizin ve kalitemizin merkezine dünyamızın ve ülkemizin geleceğini koyuyor, verimlilik önceliğiyle hareket ediyoruz. Yenilikçi teknolojilerimiz ile her ihtiyaca uygun inovatif pompa sistemlerini üstün kalitemiz ile üretiyoruz.

Enerji Verimliliği

Tesisinize uygun en doğru pompa sistemi seçimi ile enerji israfının önüne geçerek daha parlak bir gelecek için çalışıyoruz.

Kalite Yönetimi

Sürekli iyileştirme ve Ar-Ge çalışmalarıyla, sahip olduğumuz değerleri her noktada geliştirerek kaliteyi daima artırıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Dürüst, saygılı, kaliteli hizmet politikası ile müşteri memnuniyetini güven çerçevesinde sürekli olarak sağlıyoruz.

Çevreci Yaklaşım

Yaşamın ve geleceğin korunması için kaynakların etkin kullanılmasına ve tüm faaliyetlerimize özen gösteriyoruz.

30

Misyon

Göksan Pompa olarak tecrübe, heyecan ve azimle yol almakta, mikro ve makro ölçekte katma değer yaratarak ülke ekonomimize katkı sağlamaktayız.

40

Vizyon

Göksan Pompa olarak endüstriyel pazarda merkez tedarikçi olma vizyonu ile 360 derece mühendislik çözümlerimizi tüm dünyayla buluşturmayı hedefliyoruz.

1 +

Yıllık Tecrübe