VMF - Dik Milli Kolon Borulu Pompalar

Temiz veya temize yakın ham ve proses sıvıları, jeotermal sular.

  1. Deniz Suyu Temini
  2. Soğutma Suyu Pompası
  3. Ham Su Temini
  4. Endüstriyel Proses Pompaları
  5. Kondenser Sirkülasyon Pompaları
  6. Yardımcı Sirkülasyon Pompaları
  7. Yangın Söndürme Pompaları
  8. Reenjeksiyon Pompaları (Jeotermal)
  9.  
Debi (Q) : 4000 m³/h'e kadar
Manometrik Yükseklik (Hm) : 380 mSS'a kadar
Çalışma Sıcaklığı (t) : +200 °C'ye kadar
İşletme Basıncı (Pmax) : 50 bar

SEP VMF serisi pompalar dik milli, tek veya çok kademeli, radyal veya karışık akışlı kapalı çarklı pompalardır. Yüksek basınç gerektiren uygulamalar için tasarlanmışlardır.

Optimum verimlilikle neredeyse tüm pompalama hizmetlerini karşılayan geniş bir yelpazede yapısal ve hidrolik koşulları kapsar.

Çeşitli yataklama malzemeleri mevcuttur. Çark ve çanaktaki çift aşınma bilezikleri daha uzun ve emniyetli bir çalışma ömrü sağlar.

Çanak grubu SEP VMF serisi pompaların en önemli parçasıdır. Çark ve difüzörlü çanaklar, sistemin ihtiyaç duyduğu basma yüksekliğini ve debiyi mümkün olan en yüksek verimle sağlamak hedefiyle tasarlanmışlardır. SEP VMF pompaların çok kademeli olması ilk pompa seçimi ile gelecekte karşılaşabilecek işletme değişikliklerine uyumu yönünden maksimum esneklik sağlamaktadır. Suya daldırılmış çarklar pompaya emiş yapmadan start almaya müsaade ederler.

Malzeme opsiyon çeşitliliği en ağır hizmetler için en uygun pompayı seçmeye izin verir.

SEP VMF serisi pompaların sahip olduğu çeşitli montaj opsiyonları kullanıcıya güvenli, verimli ve bakım gerektirmeyen bir çalışma olanağı getirmektedir.